יום רביעי , נובמבר 13 2019
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 11.10 – 5.10

 

שבת 5.10

ספורט1 + ספורט1HD

14:20 ברייטון – טוטנהאם 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ליברפול – לסטר 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 ווסטהאם – קריסטל פאלאס 

04:00 גנאדי גולובקין – סרגיי דרוויאנצ'נקו, איגרוף 

ספורטHD2

08:10 אוסטרליה – אורוגוואי (אליפות העולם בראגבי)

10:55 אנגליה – ארגנטינה (אליפות העולם בראגבי) 

14:25 פולהאם – צ'רלטון (חמד, צ'מפיונשיפ) 

16:50 ליברפול – לסטר 

19:20 שאלקה – קלן 

21:25 (כניסה ב – 21:27) טנריפה – ריאל מדריד (סל ספרדי) 

ספורטHD3

13:55 המבורג – גרויתר פורת (בונדסליגה 2) 

16:20 באיירן מינכן – הופנהיים משולב עם פרייבורג – דורטמונד 

18:25 סיכום היום בגרמניה 

18:45 (19:00) סקציה נס ציונה – מכבי חיפה 

21:00 ליגת השחייה העולמית 

ספורטHD4

09:30 חצי גמר טורניר בייג'ין, טניס נשים 

12:55 טופאש בורסה – איסטנבול TU (סל טורקי) 

14:30 חצי גמר טורניר בייג'ין, טניס נשים 

17:45 (18:00) מכבי ת"א – הפועל חדרה 

20:00 לקראת הפועל חיפה – הפועל ב"ש 

20:25 (20:30) הפועל חיפה – הפועל ב"ש  

22:30 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

 

ראשון 6.10

ספורט1 + ספורט1HD

10:00 ראלי וויילס 

14:00 ראלי וויילס 

15:50 ארסנל – בורנמות 

18:20 ניוקאסל – מנצ'סטר יונייטד 

20:25 (החל ב – 20:00) פנרבחצ'ה – גזיאנטפ (סל טורקי) 

23:15 (23:25) חגיגה אמריקאית על גבי פורטלנד – סן חוזה (מחזור סיום עונה סדירה) 

ספורטHD2

11:30 גמר טורניר בייג'ין, טניס נשים 

15:50 מנצ'סטר סיטי – וולבס 

18:55 אנטוורפן (רפאלוב) – סטנדארד ליאז' 

21:00 ליגת השחייה העולמית 

ספורטHD3

13:10 דן האג – איאקס 

16:20 וולפסבורג – אוניון ברלין 

18:50 פרנקפורט – ורדר ברמן 

21:30 נאסקר דובר 

 

ספורטHD4

07:40 ניו זילנד – נמיביה (אליפות העולם בראגבי)

10:40 צרפת – טונגה (אליפות העולם בראגבי)

15:50 סאותהמפטון – צ'לסי 

17:55 (החל ב – 17:45) פ.ס.וו. איינדהובן – ונלו 

19:45 (20:00) הפועל רעננה – הפועל ת"א 

22:45 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

 

שני  7.10

ספורט1 + ספורט1HD

07:30 (עד 17:30) טורניר שנגחאי, טניס 

21:25 אוסנברוק – ארמיניה בילפלד (בונדסליגה 2) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

19:55 בשיקטאש – אנדולו אפס (סל טורקי) 

 

שלישי 8.10 – ערב יום כיפור (14:00)

ספורט1 + ספורט1HD

07:30 (עד 14:00) טורניר שנגחאי, טניס 

 

רביעי 9.10 – צאת יום כיפור (20:00)

ספורט1 + ספורט1HD

21:35 גרמניה – ארגנטינה 

ספורטHD2

22:10 וירטוס בולוניה – מכבי ראשל"צ (יורוקאפ) 

24:25 (ראשוני מ 12:40) וויילס – פיג'י (אליפות העולם בראגבי)

ספורטHD3

20:00 (ראשוני משלישי ב – 13:10) דרום אפריקה – קנדה 

22:10 (ראשוני מ – 07:40) ארגנטינה – ארה"ב (אליפות העולם בראגבי)

24:25 (ראשוני מ 10:10) סקוטלנד – רוסיה (אליפות העולם בראגבי)

ספורטHD4

20:00 (עד 06:00) טורניר שנגחאי, טניס (ראשוני מ –  07:30 בבוקר)

 

חמישי 10.10

ספורט1 + ספורט1HD

16:50 קזחסטן – קפריסין (רב"ש, מוק' היורו) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי הולנד – צפון אירלנד 

23:45 סיכום היום במוקדמות יורו 2020  

ספורטHD2

07:30 (עד 17:30) טורניר שנגחאי, טניס 

21:35 לטביה  – פולין (מוק' היורו) 

ספורטHD3

20:35  ספרד – גרמניה (עד גיל 21) 

ספורטHD4

21:35 הולנד – צפון אירלנד (מוק' היורו) 

 

 

 


 

שישי 11.10

ספורט1 + ספורט1HD

07:30 (עד 17:30) טורניר שנגחאי, טניס 

21:35 חגיגה אירופית על גבי צ'כיה – אנגליה 

23:45 סיכום היום במוקדמות יורו 2020 

ספורטHD2

13:10 אוסטרליה – גאורגיה  (אליפות העולם בראגבי)

21:35 איסלנד – צרפת (מוק' היורו) ספורטHD3

21:35 (מוק' היורו) 

ספורטHD4

17:00 "הפרלמנט"

21:35 צ'כיה – אנגליה (מוק' היורו) 

 

Check Also

הוואי חמש אפס עונה 9

העונה התשיעית של סדרת האקשן הפופולארית     יותר מ-10 מיליון צפו בממוצע בעונה התשיעית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.