יום חמישי , נובמבר 21 2019
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 18.10 – 12.10

 

שבת 12.10

ספורט1 + ספורט1HD

11:00 חצי גמר 1 טורניר שנגחאי, טניס  

15:00 חצי גמר 2 טורניר שנגחאי, טניס 

18:50 חגיגה אירופית על גבי דנמרק – שוייץ 

21:35 חגיגה אירופית על גבי נורבגיה – ספרד 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו 

ספורטHD2

07:40 ניו זילנד – איטליה (אליפות העולם בראגבי)

11:10 אנגליה – צרפת (אליפות העולם בראגבי) 

13:40 אירלנד – סמואה (אליפות העולם בראגבי)

17:25 גלאטסראי – בשיקטאש (סל טורקי) 

19:55 טורק טלקום – פנרבחצ'ה (סל טורקי) 

21:40 מלטה – שבדיה (מוק' היורו) 

ספורטHD3

16:50 אגדות ריינג'רס – אגדות ליברפול 

20:00 ליגת השחייה העולמית 

23:30 (עד בערך 02:30) ג'וש וורינגטון – סופיאן טאקוש (איגרוף)

ספורטHD4

18:25 ורדאר – קיל (כדוריד אלופות) 

21:35 נורבגיה – ספרד (מוק' היורו) 

 

 

ראשון 13.10 – ערב סוכות

ספורט1 + ספורט1HD

11:30 גמר טורניר שנגחאי, טניס 

15:50 קזחסטן – בלגיה (מוק' היורו) 

18:50 חגיגה אירופית על גבי בלארוס – הולנד 

21:35 חגיגה אירופית על גבי סלובניה – אוסטריה 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו 

ספורטHD2

06:10 נמיביה – קנדה (אליפות העולם בראגבי)

08:40 ארה"ב – טונגה (אליפות העולם בראגבי)

11:10 וויילס – אורוגוואי (אליפות העולם בראגבי)

13:40 יפן – סקוטלנד (אליפות העולם בראגבי)

19:25 ברצלונה – ולנסיה (סל ספרדי)

ספורטHD3

06:00 קרבות וואן, טוקיו (חלק א')

13:30 (עד 16:30) קרבות וואן, טוקיו 

17:45 אולבורג – פיק סגד (כדוריד אלופות)

20:00 ליגת השחייה העולמית 

ספורטHD4

14:50 ברזיל – ניגריה 

16:50 אקוואדור – ארגנטינה *לא סופי, יעודכן בהמשך

18:50 בלארוס – הולנד (מוק' היורו) 

21:35 אסטוניה – גרמניה (מוק' היורו) 


 

שני  14.10 – סוכות

ספורט1 + ספורט1HD

11:00 (עד 14:00) טורניר מוסקבה, טניס נשים 

18:30 טורניר מוסקבה, טניס נשים 

21:35 חגיגה אירופית על גבי צרפת – טורקיה 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:35 בולגריה – אנגליה (מוק' היורו) 

ספורטHD3

19:50 צ'כיה – צפון אירלנד *לא סופי, יעודכן בהמשך

21:35  (מוק' היורו) 

ספורטHD4

21:35 צרפת – טורקיה (מוק' היורו) 

 

שלישי 15.10

ספורט1 + ספורט1HD

14:30 (עד 18:00) טורניר מוסקבה, טניס נשים 

21:35 חגיגה אירופית על גבי שבדיה –ספרד 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו 

ספורטHD2

21:35 שוייץ – אירלנד (מוק' היורו) 

ספורטHD3

19:50 דנמרק – לוקסמבורג  *לא סופי, יעודכן בהמשך

21:35 (מוק' היורו) 

ספורטHD4

21:35 שבדיה – ספרד (מוק' היורו) 

 

רביעי 16.10

ספורט1 + ספורט1HD

11:00 (עד 14:00) טורניר מוסקבה, טניס נשים 

20:00 טורניר מוסקבה, טניס נשים 

ספורטHD2

19:15 (19:30 TO) מכבי ראשל"צ – מונאקו (יורוקאפ) 

21:40 חובנטוד בדאלונה – דארושפקה (יורוקאפ) 

 

חמישי 17.10

ספורט1 + ספורט1HD

11:00 (עד 17:00) טורניר מוסקבה, טניס נשים 

18:30 טורניר מוסקבה, טניס נשים 

ספורטHD2

19:55 האנובר – ריין נקר לוון (כדוריד גרמני) 

 

שישי 18.10

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 ארצגבירגה אווה – נירנברג 

21:25 איינטרכט פרנקפורט – לברקוזן 

ספורטHD2

12:00 1+2 רבע גמר טורניר מוסקבה, טניס נשים  

16:30 3+4 רבע גמר טורניר מוסקבה, טניס נשים 

21:40 קארדיף – שפילד וונסדיי (צ'מפיונשיפ) 

ספורטHD3

14:30 שנזן – גואנגז'ו אברגרנדה 

21:25 מוסקרון – קלאב ברוז' 

ספורטHD4

17:00 "הפרלמנט"

20:25 גלאטסראי – סיבאספור 

 

 

Check Also

וידאו: עושה בית ספר עונה 2

עונה שניה לספין אוף המצליח לסדרה “הגולדברגים”, המתמקדת בלייני לואיס – “עושה בית ספר 2”. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.