יום ראשון , ספטמבר 22 2019
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 23.8 – 17.8

 

שבת 17.8

ספורט1 + ספורט1HD

14:20 ארסנל – ברנלי 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ברייטון – ווסטהאם 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:15 מנצ'סטר סיטי – טוטנהאם 

21:40 סיבאספור – בשיקטאש (מח' פתיחה) 

ספורטHD2

14:25 סנדרלנד – פורטסמות (ליג 1) 

16:50 סאותהמפטון – ליברפול 

19:20 מנשנגלאדבך – שאלקה 

21:25 (החל ב – 21:00) בלננסס – בנפיקה 

23:25 פורטו – ויטוריה סטובאל 

02:30 (02:38 בין שבת לראשון) מונטריאול – דאלאס (MLS)

05:00 (05:08 בין שבת לראשון) ל.א. גלאקסי (זלאטן) – סיאטל 

ספורטHD3

13:55 שטוטגרט – סט.פאולי (בונדסליגה 2) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי לברקוזן – פאדרבורן 

18:30 (החל ב – 18:00) חצי גמר טורניר סינסינטי, נשים 

20:00 חצי גמר טורניר סינסינטי, טניס 

22:00 חצי גמר טורניר סינסינטי, נשים 

01:00 חצי גמר סינסינטי, טניס גברים 

ספורטHD4

16:20 דורטמונד – אאוגסבורג 

19:25 ונלו – איאקס 

01:55 (בין שבת לראשון) ראסינג – ריבר פלייט 

 

ראשון 18.8

ספורט1 + ספורט1HD

15:50 שפילד יונייטד – קריסטל פאלאס 

18:20 צ'לסי – לסטר 

21:00 גמר טורניר סינסינטי, נשים 

23:00 גמר טורניר סינסינטי 

ספורטHD2

13:55 רדינג – קארדיף (צ'מפיונשיפ) 

16:00 דיימונד ליג, ברמינגהאם 

01:55 (בין ראשון לשני) בוקה ג'וניורס – אלדוסיבי (משחק הבכורה של דה רוסי בבוקה)

ספורטHD3

17:40 פיינורד – אוטרכט 

21:40 קסימפאשה – טרבזונספור (וואקמה, מח' פתיחה) 

ספורטHD4

14:25 הולשטיין קיל – קרלסרוהה (בונדסליגה 2) 

16:20 איינטרכט פרנקפורט – הופנהיים 

18:50 אוניון ברלין – לייפציג 

20:55 הראקלס – פ.ס.וו. איינדהובן 

22:55 ספורטינג ליסבון – ספורטינג בראגה 

 

 

שני  19.8

ספורט1 + ספורט1HD

21:50 וולבס – מנצ'סטר יונייטד 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:25 אוסנברוק – דארמשטאט (בונדסליגה 2) 

ספורטHD4

19:55 פנרבחצ'ה – גאזישהיר גזיאנטפ (מח' פתיחה) 

 

שלישי 20.8

ספורט1 + ספורט1HD

ספורטHD2

03:20 (בין שלישי לרביעי) גרמיו – פלמיירס (רבע גמר הליברטדורס)

ספורטHD3

03:20 (בין שלישי לרביעי) אתלטיקו מיניירו – לה אקידאד (רבע גמר סודאמריקנה)

 

רביעי 21.8

ספורט1 + ספורט1HD

ספורטHD2

01:05 (בין רביעי לחמישי) קיטו – בוקה ג'וניורס (רבע גמר הליברטדורס)

03:20 (בין רביעי לחמישי) פלמנגו – אינטרנסיונל (רבע גמר הליברטדורס)

ספורטHD4

20:20 פלנסבורג – קיל (אלוף האלופים, כדוריד גרמני) 

 

חמישי 22.8

ספורט1 + ספורט1HD

ספורטHD2

19:55 נורדהורן לינגן – בירגשר (כדוריד גרמני) 

01:05(בין חמישי לשישי) ריבר פלייט – סרו פורטניו (רבע גמר הליברטדורס)

03:20 (בין חמישי לשישי) קורינתיאנס – פלומיננסה (רבע גמר סודאמריקנה)

 

 

שישי 23.8

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 ארצגבירגה אווה – שטוטגרט (בונדסליגה 2) 

21:20 קלן – דורטמונד 

ספורטHD2

21:50 אסטון וילה – אברטון 

ספורטHD4

21:25 גנק – אנדרלכט 

 

Check Also

נוכחות זרה

מותחן גותי מאת הבמאי של "חדר" נוכחות זרה בכורה ארצית 20/9, שישי, בשעה 00:10 בערוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.