יום רביעי , אוקטובר 16 2019
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 6.9 – 31.8

 

שבת 31.8

ספורט1 + ספורט1HD

14:20 סאותהפטון – מנצ'סטר יונייטד

16:50 חגיגה אנגלית על גבי צ'לסי – שפילד יונייטד

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 ברנלי – ליברפול

21:30 וסילי לומצ'נקו – לוק קמפבל (איגרוף)  

ספורטHD2

14:25 בריסטול סיטי – מידלסברו (צ'מפיונשיפ)

16:50 מנצ'סטר סיטי – ברייטון

19:20 אוניון ברלין – דורטמונד

21:40 בשיקטאש – ריזספור

02:30 (02:38 בין שבת לראשון) מונטריאול – די סי יונייטד

ספורטHD3

13:55 ארמיניה בילפלד – גרויתר פורת (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי באיירן מינכן – מיינץ

18:25 דספורטיבו אבס – פמליקאו

20:55 ספורטינג ליסבון – ריו אבה

ספורטHD4

17:45 (18:00) מ.ס. אשדוד – הפועל ת"א 

20:00 לקראת הפועל חיפה – מכבי חיפה 

20:25 (20:30) הפועל חיפה – מכבי חיפה 

22:45 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

 

ראשון 1.9

ספורט1 + ספורט1HD

15:50 אברטון – וולבס 

18:15 ארסנל – טוטנהאם 

20:30 פורטו – ויטוריה גימראיש 

22:55 בראגה – בנפיקה 

ספורטHD2

14:25 המבורג – האנובר (בונדסליגה 2) 

16:20 ורדר ברמן – אאוגסבורג 

18:50 איינטרכט פרנקפורט – דיסלדורף 

21:40 פנרבחצ'ה – טרבזונספור (וואקמה) 

24:30 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 (גרסה 2) 

ספורטHD3

15:25 קלאב ברוז' – גנק 

19:30 (19:50) הפועל ב"ש – הפועל חדרה 

22:30 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 (גרסה 1) 

01:00 (בין ראשון לשני) מרוץ דרלינגטון, נסקאר 

ספורטHD4

15:25 ספרטה רוטרדאם (הרוש) – איאקס 

17:40 ווילם וו – פיינורד 

19:45 (20:00) הפועל רעננה – בית"ר י-ם 

22:50 ריבר פלייט – בוקה ג'וניורס 

01:45 (01:50 בין ראשון לשני) סיאטל – ל.א גלאקסי (זלאטן)

 

שני 2.9   – פגרת נבחרת

ספורט1 + ספורט1HD

21:25 שטוטגרט – בוכום (בונדסליגה 2) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

 

שלישי 3.9

55 ריין נקר לוון – ברגישר (כדוריד גרמני) 

 

רביעי 4.9

ספורט1 + ספורט1HD

19:55 פוקסה ברלין – מינדן (כדוריד גרמני) 

ספורטHD2

18:55 רבע גמר אליפות אירופה בכדורעף נשים 

21:25 רבע גמר אליפות אירופה בכדורעף נשים 

 

 חמישי 5.9

ספורט1 + ספורט1HD

18:50 ארמניה – איטליה (מוק' היורו) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי רומניה – ספרד (מוק' היורו) 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו 

ספורטHD2

21:35 גיברלטר – דנמרק (מוק' היורו) 

04:50 ארגנטינה – צ'ילה (בין חמישי לשישי) 

ספורטHD3

21:35 פינלנד – יוון (מוק' היורו) 

ספורטHD4

21:35 רומניה – ספרד (מוק' היורו) 

 

שישי 6.9

ספורט1 + ספורט1HD

18:50 קפריסין (רב"ש) – קזחסטן (מוק' יורו) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי גרמניה – הולנד (מוק' היורו) 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו 

03:20 (בין שישי לשבת) קולומביה – ברזיל 

ספורטHD2

21:35 סלובניה – פולין (הבית הישראלי,מוק' יורו) 

ספורטHD3

13:30 קרבות וואן, וייטנאם 

21:00 דיימונד ליג, בריסל (סיום עונה) 

ספורטHD4

21:35 גרמניה – הולנד (מוק' יורו) 

 

Check Also

מרתון הארי פוטר ב-yes

כל סרטי הארי פוטר   מ-13.10 בערוץ yes5   מדי ערב ב-17:00   כל הסרטים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.