יום ראשון , אוגוסט 18 2019
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 26.7 –  20.7

שבת 20.7
ספורט1 + ספורט1HD
16:00 דיימונד ליג, לונדון (1) 
20:25 מכבי ת"א – בני יהודה, אלוף האלופים 
04:00 (בין שבת לראשון) קית תורמן – מני פקייאו, איגרוף 
ספורטHD2
14:30 גואנגז'ו R&F (זהבי וסבע) – גואנגז'ו אברגראנדה 
19:25 נירנברג – פ.ס.ז'. (הכנה) 
21:25 גנק – מכלן (סופרקאפ בלגי) 
01:00 (בין שבת לראשון) ארסנל – פיורנטינה (גביע האלופות) 
03:00 (בין שבת לראשון) באיירן מינכן – ריאל מדריד (גביע האלופות) 
ספורטHD3
14:20 וולבס – מנ' סיטי (גמר טורניר אסיה) 
19:50 פורטוגל – ארמניה, יורו עד גיל 19 
ספורטHD4
11:50 ניוקאסל – ווסטהאם (מקום 3 בטורניר אסיה) 
14:30 מנצ'סטר יונייטד – אינטר (גביע האלופות) 
19:50 ספרד – איטליה, יורו עד גיל 19 
23:00 בנפיקה – גוואדלחרה (גביע האלופות) 

 ראשון 21.7
ספורט1 + ספורט1HD
16:00 דיימונד ליג, לונדון (2) 
00:50 ליברפול – סביליה (דאבור, הכנה) 
ספורטHD2
14:55 ג'יאנגסו סונינג – בייג'ין גואן 
23:00 (23:08) אטלנטה – די סי יונייטד (רוני, MLS) 
ספורטHD4
14:30 יובנטוס – טוטנהאם (גביע האלופות)  

 שני  22.7
ספורט1 + ספורט1HD
18:55 בית"ר י-ם – פאפוס (הכנה) 
03:00 WWE- Monday Night RAW
ספורטHD2
19:25 פנרבחצ'ה – וולפסבורג (הכנה) 
ספורטHD4
19:55 איאקס – פנאתינייקוס (הכנה) 

שלישי 23.7
ספורט1 + ספורט1HD
13:20 ברצלונה – צ'לסי, גביע ראקוטן 
ספורטHD2
02:00 (בין שלישי לרביעי) ריאל מדריד – ארסנל (גביע האלופות) 
04:00 (בין שלישי לרביעי) באיירן מינכן – מילאן (גביע האלופות)
ספורטHD3
01:10 (בין שלישי לרביעי) ריבר פלייט – קרוזיירו (שמינית גמר הליברטדורס) 
03:25 (בין שלישי לרביעי) גודוי קרוס – פלמיירס (שמינית גמר ליברטדורס)
ספורטHD4
04:00 (בין שלישי לרביעי) גוואדלחרה – אתלטיקו מדריד (גביע האלופות)
 
רביעי 24.7
ספורט1 + ספורט1HD
02:55 (בין רביעי לחמישי) ליברפול – ספורטינג ליסבון 
ספורטHD2
03:00 (בין רביעי לחמישי) בנפיקה – פיורנטינה (גביע)
ספורטHD3
שעה? XXX – XXX, חצי גמר יורו עד גיל 19 
שעה? XXX – XXX, חצי גמר יורו עד גיל 19 
01:10 (בין רביעי לחמישי) נסיונאל – אינטרנסיונל (שמינית גמר הליברטדורס)
03:25 (בין רביעי לחמישי) את' פראנאנסה – בוקה ג'וניורס (שמינית גמר הליברטדורס)
ספורטHD4
14:25 יובנטוס – אינטר (גביע האלופות) 
01:10 (בין רביעי לחמישי) סן לורנסו – סרו פורטניו (שמינית גמר הליברטדורס)
03:25 (בין רביעי לחמישי) אמלק – פלמנגו (שמינית גמר הליברטדורס)
 
חמישי 25.7
ספורט1 + ספורט1HD
03:25 (בין חמישי לשישי) גרמיו – ליברטאד (שמינית גמר ליברטדורס)
ספורטHD3
17:50 XXX – XXX, חצי גמר יורו עד גיל 19 (נשים)
21:20 XXX – XXX, חצי גמר יורו עד גיל 19 (נשים)
ספורטHD4
14:25 טוטנהאם – מנצ'סטר יונייטד (גביע האלופות) 
 
שישי 26.7
ספורט1 + ספורט1HD
21:25 שטוטגרט – האנובר (בונדסליגה 2, משחק הפתיחה) 
03:00 (בין שישי לשבת) ריאל מדריד – אתלטיקו מדריד (גביע האלופות)
ספורטHD2
21:25 גנק – קורטרייק (משחק פתיחת העונה) 
02:30 (02:36, בין שישי לשבת) ניו יורק סיטי – קנזס 

 

Check Also

80 שנה ל”הקוסם מארץ עוץ”

  80 שנה ליציאת "הקוסם מארץ עוץ" שישי, 16/8, בשעות אחר הצהריים, ערוץ yes3 בימוי: ויקטור פלמינג, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.