יום שבת , אוגוסט 17 2019
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 19.7 – 13.7

שבת 13.7

ספורט1 + ספורט1HD

09:15 ראלי אסטוניה 

11:55 ראלי אסטוניה 

14:15 ראלי אסטוניה 

17:00 ראלי אסטוניה 

ספורטHD2

14:30 ג'יאנגסו סונינג – שנגחאי 

19:55 ויאריאל – ווסט ברומיץ' (הכנה) 

00:55 (בין שבת לראשון) חצי גמר ליגת האומות בכדורעף גברים 

03:55 (בין שבת לראשון) חצי גמר ליגת האומות בכדורעף גברים 

 

ראשון 14.7

ספורט1 + ספורט1HD

16:55 ברדפורד סיטי – ליברפול (הכנה) 

18:55 מכבי ת"א – ספרטה רוטרדאם (הכנה) 

22:55 (23:08) סיאטל – אטלנטה (MLS) 

01:45 (01:50, בין ראשון לשני) ניו יורק רד בול – ניו יורק סיטי (MLS)

ספורטHD2

18:25 אינטר – לוגאנו (הכנה) 

22:55 ליגת האומות בכדורעף גברים, מקום 3 

01:55 גמר ליגת האומות בכדורעף גברים 

ספורטHD3

17:35 (17:45) ארמניה – ספרד, יורו עד גיל 19 

19:50 (20:00) איטליה – פורטוגל, יורו עד גיל 19 

ספורטHD4

15:00 ראלי אסטוניה (שדר אנגלי)

18:55 איאקס – איסטנבול בשאקשהיר (הכנה)

 

שני  15.7

ספורט1 + ספורט1HD

18:55 בית"ר י-ם – ביטוביה ביטוב (פולין, הכנה) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

03:55 (בין שני לשלישי) קולורדו – ארסנל (הכנה)

ספורטHD3

17:35 (17:45) נורבגיה – אירלנד, יורו עד גיל 19 

19:50 (20:00) צ'כיה – צרפת, יורו עד גיל 19 

 

שלישי 16.7

ספורט1 + ספורט1HD

12:55 גואנגז'ו R&F (זהבי וסבע) – טיאנג'ין טדה 

21:15 דינאמו דרזדן – פ.ס.ז' (הכנה) 

ספורטHD2

14:55 גואנגז'ו אברגראנדה – דליין ייפאנג 

17:50 נורבגיה – הולנד, יורו עד גיל 19, נשים 

21:20 סקוטלנד – צרפת, יורו עד גיל 19, נשים 

ספורטHD3

17:50 ספרד – בלגיה, יורו עד גיל 19, נשים 

21:20 אנגליה – גרמניה, יורו עד גיל 19, נשים 

03:25 (בין שלישי לרביעי) לה אקידאד – רויאל פרי (שמינית גמר הסודאמריקנה, גומלין)

ספורטHD4

04:00 (בין שלישי לרביעי) פיורנטינה – גוואדלחרה (גביע האלופות)

 

רביעי 17.7

ספורט1 + ספורט1HD

12:55 ניוקאסל – וולבס (טורניר אסיה) 

15:25 מנצ'סטר סיטי – ווסטהאם (טורניר אסיה) 

20:50 לודוגורץ (ביטון וצ'יבוטה) – פרנצוורוש (מוק' ליגת האלופות, גומלין) 

ספורטHD2

14:30 בייג'ין גואן – בייג'ין רנהה 

20:55 פ.ס.וו איינדהובן – וולפסבורג (הכנה) 

ספורטHD3

17:35 (17:45) פורטוגל – ספרד, יורו עד גיל 19 

19:50 (20:00) ארמניה – איטליה, יורו עד גיל 19

03:25 (בין רביעי לחמישי) אינדפנדיינטה דל ואייה – קראקאס (שמינית גמר הסודאמריקנה, גומלין)

ספורטHD4

21:55 קלוז' – אסטנה, מוק' ליגת האלופות (גומלין) 

 

חמישי 18.7

ספורט1 + ספורט1HD

06:00 ארסנל – באיירן מינכן (גביע האלופות) 

20:45 (21:00) מורה – מכבי חיפה, מוקדמות הליגה האירופית, גומלין 

ספורטHD2

18:55 איאקס – ווטפורד (הכנה) 

03:25 (בין חמישי לשישי) ארחנטינוס ג'וניורס – קולון (שמינית גמר הסודאמריקנה, גומלין)

ספורטHD3

17:35 (17:45) צ'כיה – נורבגיה, יורו עד גיל 19 

19:50 (20:00) אירלנד – צרפת, יורו עד גיל 19 

ספורטHD4

20:15 (20:30) הפועל ב"ש – לאצ'י, מוקדמות הליגה האירופית, גומלין 

 

שישי 19.7

ספורט1 + ספורט1HD

18:55 אברטון – מונאקו (הכנה) 

02:55 (בין שישי לשבת) דורטמונד – ליברפול 

ספורטHD2

17:50 אנגליה – ספרד, יורו עד גיל 19, נשים 

20:05 סקוטלנד – נורבגיה, יורו עד גיל 19, נשים 

ספורטHD3

17:50 הולנד – צרפת, יורו עד גיל 19, נשים 

21:20 בלגיה – גרמניה, יורו עד גיל 19, נשים 

ספורטHD4

05:20 (בין שישי לשבת) לוס אנג'לס גלאקסי (זלאטן) – לוס אנג'לס 

Check Also

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 23.8 – 17.8   שבת 17.8 ספורט1 + ספורט1HD 14:20 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.