יום שבת , אוגוסט 24 2019
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 21.6 – 15.6

שבת 15.6

ספורט1 + ספורט1HD

14:30 גואנגז'ו R&F (זהבי וסבע) – ווהאן זאל

21:45  ונצואלה – פרו (קופה אמריקה)

00:45 (בין שבת לראשון) ארגנטינה – קולומביה (קופה אמריקה)

ספורטHD2

09:00 ראלי סרדיניה

16:55 פנרבחצ'ה – אנדולו אפס (גמר פלייאוף סל טורקי, משחק מס' 4)

21:55 ריאל מדריד – ברצלונה (גמר הפלייאוף הספרדי בכדורסל, משחק 1)

ספורטHD3

14:00 קרבות וואן, שנגחאי

ספורטHD4

16:05 (עד 18:20 לערך) טור דה סוויס, אופניים

21:15 אולפן קופה אמריקה

23:10 חצאי גמר אליפות ה – WBSS, איגרוף (ריגה)

02:30 (בין שבת לראשון) קנדה – מרטיניק (גולד קאפ)

05:00 (בין שבת לראשון) מקסיקו – קובה (גולד קאפ)

 

ראשון 16.6

ספורט1 + ספורט1HD

16:15 (עד 18:20 לערך) טור דה סוויס, אופניים

19:20 פולין – בלגיה (אליפות אירופה לנבחרות צעירות)

21:50 איטליה – ספרד (אליפות אירופה לנבחרות צעירות)

23:55 סיכום היום באליפות אירופה לנבחרות צעירות

ספורטHD2

10:00 ראלי סרדיניה

13:00 ראלי סרדיניה

18:50 פולין – ישראל, מוק' אליפות אירופה בכדוריד

21:45 פראגוואי – קטאר (קופה אמריקה)

00:45 (בין ראשון לשני) אורוגוואי – אקוודור (קופה אמריקה)

ספורטHD3

21:00 דיימונד ליג, רבאט

ספורטHD4

21:15 אולפן קופה אמריקה

01:00 (בין ראשון לשני) האיטי – ברמודה  (גולד קאפ)

03:30 (בין ראשון לשני) קוסטה ריקה – ניקרגואה (גולד קאפ)

 

שני  17.6

ספורט1 + ספורט1HD

16:40 (עד 18:20 לערך) טור דה סוויס, אופניים

19:20 סרביה – אוסטריה (אליפות אירופה לנבחרות צעירות)

21:50 גרמניה – דנמרק (אליפות אירופה לנבחרות צעירות)

23:55 סיכום היום באליפות אירופה לנבחרות צעירות

01:45 (בין שני לשלישי) יפן – צ'ילה (קופה אמריקה)

ספורטHD2

19:55 אנדולו אפס – פנרבחצ'ה (גמר פלייאוף סל טורקי, משחק מס' 5)

02:00 (בין שני לשלישי) קוראסאו – אל סלבדור (גולד קאפ)

04:30 (בין שני לשלישי) ג'מייקה – הונדורס (גולד קאפ)

ספורטHD4

21:15 אולפן קופה אמריקה

21:55 ריאל מדריד – ברצלונה (גמר הפלייאוף הספרדי בכדורסל, משחק 2)

03:00 WWE- Monday Night RAW

 

שלישי 18.6

ספורט1 + ספורט1HD

19:20 רומניה – קרואטיה (אליפות אירופה לנבחרות צעירות)

21:50 צרפת – אנגליה (אליפות אירופה לנבחרות צעירות)

23:55 סיכום היום באליפות אירופה לנבחרות צעירות

ספורטHD2

16:40 (עד 18:20 לערך) טור דה סוויס, אופניים

24:15 (בין שלישי לרביעי) בוליביה – פרו (קופה אמריקה)

03:15(בין שלישי לרביעי) ברזיל – ונצואלה (קופה אמריקה)

ספורטHD3

16:00 (עד 20:10) רויאל אסקוט, מרוץ סוסים

ספורטHD4

13:30 (עד 21:00) טורניר ברמינגהאם, טניס נשים

21:15 אולפן קופה אמריקה

02:30 (בין שלישי לרביעי) פנמה – טרינידד וטובגו (גולד קאפ)

05:00 (בין שלישי לרביעי) ארה"ב – גינאה (גולד קאפ)

 

 

רביעי 19.6

ספורט1 + ספורט1HD

19:20 ספרד – בלגיה (אליפות אירופה לנבחרות צעירות)

21:50 איטליה – פולין (אליפות אירופה לנבחרות צעירות)

23:55 סיכום היום באליפות אירופה לנבחרות צעירות

ספורטHD2

16:40 (עד 18:20 לערך) טור דה סוויס, אופניים

24:15 (בין רביעי לחמישי) קולומביה – קטאר (קופה אמריקה)

03:15 (בין רביעי לחמישי) ארגנטינה – פראגוואי (קופה אמריקה)

ספורטHD3

16:00 (עד 20:10) רויאל אסקוט, מרוץ סוסים

ספורטHD4

13:30 (עד 21:00) טורניר ברמינגהאם, טניס נשים

21:15 אולפן קופה

21:55 ברצלונה – ריאל מדריד (גמר הפלייאוף הספרדי בכדורסל, משחק 3)

03:00 (בין רביעי לחמישי) קובה – מרטיניק (גולד קאפ)

05:30 (בין רביעי לחמישי) מקסיקו – קנדה (גולד קאפ)

 

חמישי 20.6

ספורט1 + ספורט1HD

19:20 דנמרק – אוסטריה (אליפות אירופה לנבחרות צעירות)

21:50 גרמניה – סרביה (אליפות אירופה לנבחרות צעירות)

23:55 סיכום היום באליפות אירופה לנבחרות צעירות

01:45 (בין חמישי לשישי) אורוגוואי – יפן (קופה אמריקה)

ספורטHD2

16:40 (עד 18:20 לערך) טור דה סוויס, אופניים

ספורטHD3

16:00 (עד 20:10) רויאל אסקוט, מרוץ סוסים

ספורטHD4

13:30 (עד 21:00) טורניר ברמינגהאם, טניס נשים

21:15 אולפן קופה אמריקה

02:00 (בין חמישי לשישי) ניקרגוואה – האיטי (גולד קאפ)

04:30 (בין חמישי לשישי) קוסטה ריקה – ברמודה (גולד קאפ)

 

שישי 21.6

ספורט1 + ספורט1HD

13:30 רבע גמר (1) טורניר ברמינגהאם, טניס נשים

15:30 רבע גמר (2) טורניר ברמינגהאם, טניס נשים

17:30 רבע גמר (3) טורניר ברמינגהאם, טניס נשים

19:30 רבע גמר (4) טורניר ברמינגהאם, טניס נשים

01:45 (בין שישי לשבת) אקוודור – צ'ילה (קופה אמריקה)

ספורטHD2

16:40 (עד 18:20 לערך) טור דה סוויס, אופניים

19:20 אנגליה – רומניה (אליפות אירופה לנבחרות צעירות)

21:50 צרפת – קרואטיה (אליפות אירופה לנבחרות צעירות)

23:55 סיכום היום באליפות אירופה לנבחרות צעירות

ספורטHD3

14:30 ג'יאנגסו סונינג – שנגחאי שנחואה

24:00 SAIL GP , שייט

ספורטHD4

16:00 (עד 20:10) רויאל אסקוט, מרוץ סוסים

21:15 אולפן קופה אמריקה

02:00 (בין שישי לשבת) אל סלבדור – ג'מייקה (גולד קאפ)

04:30 (בין שישי לשבת) הונדורס – קוראסאו (גולד קאפ)

 

 

 

Check Also

בני יהודה והפועל באר-שבע בשידור ישיר

    חמישי 22.8 ספורט1 + ספורט1HD 20:20 פיינורד – הפועל ב"ש, פלייאוף הליגה האירופית     ספורטHD3 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.