יום שלישי , אוגוסט 20 2019
Home / כללי / סמטאות הזעם
סמטאות הזעם - אתגר קרת ואסף חנוכה - מחודש

סמטאות הזעם

הוצאת זמורה שמחה להוציא לאור מחדש את

 

סמטאות הזעם

יצירתם של

אתגר קרת ואסף חנוכה

 

אתגר קרת הוא סופר, מחזאי ותסריטאי. ספריו תורגמו ליותר מארבעים שפות וזיכו אותו בפרסים רבים, ובהם פרס ראש הממשלה לסופרים עבריים, פרס שר התרבות והקולנוע, פרס ברונפמן ותואר אביר מסדר האומנויות והספרות הצרפתי. ספרו תקלה בקצה הגלקסיה זיכה אותו בפרס ספיר.

אסף חנוכה הוא מבכירי המאיירים ויוצרי הקומיקס בישראל, חתן פרס אייזנר ופרס המנגה הבינלאומי. טור הקומיקס השבועי שלו הריאליסט מופיע בקביעות בעיתון כלכליסט, וספריו תורגמו לשפות רבות והיו לרבי־מכר.

 

סמטאות הזעם, היצירה המשותפת הראשונה של השניים, היא אבן דרך בספרות הקומיקס הישראלית. הספר התקבל בהתלהבות בידי הקוראים והמבקרים וכיכב שבועות רבים ברשימות רבי־המכר. כעת הוא מופיע במהדורה מחודשת ומורחבת, ובה שני סיפורים חדשים.

 

"מי שיודע להעריך אסתטיות של ציור ואסתטיות של לשון רחוב והומור פרודי מדויק להפליא, וגם חכמת רחוב אמיתית, יאהב את הספר הזה."

מנחם בן, תל אביב

"יצירת מולטימדיה, החותרת למקוריות ומשיגה תוצאות רעננות במורכבותה הסיפורית, באפיון הדמויות, בבניין העלילות ובשימוש בלשון […] מאיזה צד שלא בוחנים את הספר הזה, מקוריותו ניכרת לעין […] ספר מרגש."

חיים נגיד, ידיעות אחרונות

"קרת וחנוכה חוזרים ונסמכים על המאפיינים היסודיים של ז'אנר הקומיקס בדרכים יצירתיות מבריקות, שתוצאתן הארות מקוריות וחריפות של העולם הכזה־כאילו־ממשי שבו אנו חיים."

יגאל שוורץ, הארץ

"הצניעות הספרטנית של הסיפורים משתלבת בנוכחות חסרת הנוכחות של חנוכה המאייר: השטיק שלו הוא שאין שטיקים. כשאתה מקבל את הניואנס הקטן הזה שעושה את כל ההבדל, אתה מתרגש."

ירמי פינקוס, העיר

 

77 עמודים, 86 ₪

 

Check Also

נהר הקרח

חדש בהוצאת זמורה   נהר הקרח חנה בת שחר   נפשה של מילי אינה מוצאת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.