יום שישי , ספטמבר 20 2019
Home / כללי / מתבגרת באהבה
מתבגרת באהבה, מאת דפנה פלר

מתבגרת באהבה


ידיעות ספרים שאוהבים

מדריך קסום ועדכני לנערה המתבגרת (ולאִמה) בעידן הרשתות החברתיות

 

דפנה פלר

מתבגרת באהבה

מדריך לנערות

איורים: יונתן קציר


מתבגרת באהבה.jpg

בגיל ההתבגרות מתרחש בך משהו עוצמתי. את כבר לא ילדה, ועדיין לא אישה. את נערה שיוצאת למסע כדי לגלות את עצמך. אך לא תמיד זה פשוט.

 

מתבגרת באהבה הוא מדריך שימושי שילווה אותך בשנות ההתבגרות. ספר שילמד אותך את סודות הגוף, יחזק את האמונה בעצמך ואת הביטחון בתחושות שלך. ספר שיהיה לך לכתובת ויעזור לך לעשות בחירות נבונות מתוך קשב לעצמך.  

השינויים בגוף, המחזור החודשי, קשר עם חברות, מצבי רוח, תכנים ברשת, בנים ובנות, דימוי גוף, הטרדות מיניות ועוד – הם רק חלק מנושאי הספר.

 

מתבגרת באהבה הוא ספר מומלץ לנערות בכל גיל, מ-12 ומעלה. יש בו גם מידע בסיסי וגם מידע המתאים לבנות הרוצות להעמיק ולקבל כלים מעשיים. משובצים בו פנינים מהמקורות היהודיים והישראליים, תרגילים עם אמא ועם המשפחה ותרגול עם הגוף. הספר כתוב ברגישות, הוא פונה לציבור מגוון וחוצה מגזרים מתוך אמונה שרוב הנערות עסוקות באותם הנושאים, וכולן ראויות להדרכה.

 

אימהות, מורות ויועצות – זהו ספר רחב יריעה המומלץ מאוד ללמידה משותפת עם הנערה וכדי שתוכלו להיות כתובת משמעותית ומרגיעה בעבורה. זהו ספר חשוב בעידן של טשטוש גבולות וחשיפה עצומה לתוכן מיני דרך המסכים, עידן שבו עלינו המבוגרים ללמוד להיות נוכחים ומכווני דרך.

 

דפנה פלר היא עובדת סוציאלית, מנחה ל"מודעות לפוריות", מנחת נוער, מורים והורים לחינוך למיניות בריאה וממייסדות התחום בבתי הספר הדתיים בארץ. הספר נכתב על בסיס מפגש שלה עם אלפי נערות ועל בסיס הקשר האוהב, החם ונטול השיפוטיות שנוצר בינה לבינן.


 

166 עמ' | 98 ₪
 

Check Also

קרוב לבית

  "הזכיר לי את היצ'קוק במיטבו, כשטוויסט רודף טוויסט בקצב עוצר-נשימה"- Daily Mail   קרוב לבית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.