יום חמישי , אוגוסט 22 2019
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 5.7 – 29.6

 

שבת 29.6

ספורט1 + ספורט1HD

14:30  גואנגז'ו R&F (סבע) –  הנאן ג'יאניה 

16:55 ארה"ב – סרביה, ליגת האומות בכדורעף (גברים)

22:55 צרפת – איטליה, ליגת האומות בכדורעף (גברים) 

01:55 ברזיל – קנדה, ליגת האומות בכדורעף (גברים)

ספורטHD2

14:30 גמר טורניר איסטבורן, טניס נשים 

16:30 טורניר בודלס, טניס 

02:00 (בין שבת לראשון) האיטי – קנדה, רבע גמר גולד קאפ 

05:00 (בין שבת לראשון) מקסיקו – קוסטה ריקה, רבע גמר גולד 

ספורטHD3

08:55 ארגנטינה – רוסיה, ליגת האומות בכדורעף (גברים)

11:55 אוסטרליה – סין, ליגת האומות בכדורעף (גברים)

18:25 גרמניה – פולין,ליגת האומות בכדורעף (גברים)

23:00 מינסוטה – סינסינטי (סייף) 

01:00 אטלנטה – מונטריאול (MLS)

05:55 סין – רוסיה, ליגת האומות בכדורעף (גברים)

ספורטHD4

18:55 הפועל ב"ש – אולימפיאקוס (הכנה) 

21:15 אולפן קופה אמריקה 

21:45 אורוגוואי  – פרו (רבע גמר קופה אמריקה) 

04:00 (בין שבת לראשון) ג'רמל צ'ארלו – ברנדון אדמס (איגרוף)

  

ראשון 30.6

ספורט1 + ספורט1HD

14:30 שאנדונג לוננג – בייג'יו גואן

21:30 XXX – XXX, גמר היורו עד גיל 21 

ספורטHD2

08:55 אוסטרליה – ארגנטינה,ליגת האומות בכדורעף (גברים)

14:55 גרמניה – יפן, ליגת האומות בכדורעף (גברים)

17:55 פולין – פורטוגל,  ליגת האומות בכדורעף (גברים)

23:00 דיימונד ליג, יוג'ין

ספורטHD3

16:55 איראן – ארה"ב,ליגת האומות בכדורעף (גברים) 

21:55 קנדה – צרפת, ליגת האומות בכדורעף (גברים) 

00:55 (בין ראשון לשני) ברזיל – איטליה  ליגת האומות בכדורעף (גברים)

ספורטHD4

20:35 סרביה – בולגריה, ליגת האומות בכדורעף (גברים)

24:30 (בין ראשון לשני) ג'מייקה – פנמה, רבע גמר גולד קאפ

03:30 (בין ראשון לשני) ארה"ב – קוראסאו, רבע גמר גולד קאפ 

 

שני  1.7

ספורט1 + ספורט1HD

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

14:30 שנגחאי שנחואה – גואנגז'ו אברגרנדה 

 

שלישי 2.7

ספורט1 + ספורט1HD

03:15 (בין שלישי לרביעי)XXX – XXX, חצי גמר הקופה אמריקה

ספורטHD2

05:30 (בין שלישי לרביעי) XXX – XXX חצי גמר הגולד קאפ 

ספורטHD4

21:15 אולפן קופה אמריקה 

 

רביעי 3.7

ספורט1 + ספורט1HD

10:00 ארה"ב – פולין, ליגת האומות בכדורעף נשים 

14:30 סין – טורקיה, ליגת האומות בכדורעף נשים 

03:15 (בין רביעי לחמישי)XXX – XXX, חצי גמר הקופה אמריקה

ספורטHD2

04:30 (בין רביעי לחמישי) XXX – XXX חצי גמר הגולד קאפ 

ספורטHD4

21:15 אולפן קופה אמריקה 

 

חמישי 4.7

ספורט1 + ספורט1HD

10:00 ברזיל – פולין, ליגת האומות בכדורעף נשים 

14:30 איטליה – טורקיה, ליגת האומות בכדורעף נשים

 

שישי 5.7

ספורט1 + ספורט1HD

10:00 ארה"ב – ברזיל, ליגת האומות בכדורעף נשים 

14:30 סין – איטליה, ליגת האומות בכדורעף נשים 

21:00 דיימונד ליג, לוזאן 

ספורטHD2

14:30 טיאנג'ין טינחאי – גואנגז'ו אברגראנדה 

 

Check Also

בני יהודה והפועל באר-שבע בשידור ישיר

    חמישי 22.8 ספורט1 + ספורט1HD 20:20 פיינורד – הפועל ב"ש, פלייאוף הליגה האירופית     ספורטHD3 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.