יום חמישי , נובמבר 14 2019
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 22.3 – 16.3

שבת 16.3

ספורט1 + ספורט1HD

14:10ווטפורד – קריסטל פאלאס (רבע גמר הגביע האנגלי)

16:50 חגיגה אנגלית על גבי בורנמות – ניוקאסל

19:10 סוונזי – מנ' סיטי (רבע גמר הגביע האנגלי)

21:45 וולבס – מנ' יונייטד (רבע גמר הגביע האנגלי)

24:30 הגול כלול – סיכום השבת בספורט1

03:00 (בין שבת לראשון) ארול ספנס ג'וניור – מייקי גארסיה (איגרוף)

ספורטHD2

13:55 המבורג – דארמשטאט (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי שאלקה – לייפציג

19:20 הרטה ברלין – דורטמונד

22:25  פורטו – מאריטימו

00:55 ראסינג – בלגראנו

ספורטHD3

11:55 באחצ'שהיר – טורק טלקום (לנדסברג, סל טורקי)

14:25 לידס – שפילד יונייטד (צ'מפיונשיפ)

17:55 בשיקטאש – גוזטפה

20:00 חצאי גמר טורניר אינדיאן וולס (גברים)

22:00 חצאי גמר טורניר אינדיאן וולס (גברים)

ספורטHD4

15:35 (16:00 K.O) מכבי ת"א – הפועל חדרה

18:05 (18:15 K.O) הפועל ת"א – מ.ס. אשדוד עם פריצות לרעננה – בני סכנין (18:00)

20:15 (20:30 K.O) מכבי חיפה – בני יהודה

 

ראשון 17.3

ספורט1 + ספורט1HD

13:10 ונלו – פ.ס.וו. איינדהובן

15:25 אלקמאר – איאקס

19:25 מורירנסה – בנפיקה

21:25 (החל ב – 21:00) ניו יורק סיטי – לוס אנג'לס (MLS)

23:15 סינסינטי – פורטלנד (MLS)

ספורטHD2

14:25 למגו –  ריין נקר לוון (כדוריד גרמני)

16:10 פולהאם – ליברפול

18:20 אברטון – צ'לסי

23:00 גמר טורניר אינדיאן וולס (נשים)

01:30 גמר טורניר אינדיאן וולס (גברים)

ספורטHD3

14:20 לברקוזן – ורדר ברמן

16:50 אולימפיאקוס (בלאט)  – פנאתינייקוס (סל יווני)

18:50 באיירן מינכן – מיינץ

22:40 ריבר פלייט – אינדפנדיינטה

24:55 סן מרטין טוקומאן – בוקה ג'וניורס

ספורטHD4

13:25 מורסיה – סראגוסה (סל ספרדי)

15:50 מילוול – ברייטון (כיאל, רבע גמר גביע אנגלי)

17:55 בורסאספור – גלאטסראי

20:00 לקראת מכבי נתניה – הפועל ב"ש

20:15 מכבי נתניה – הפועל ב"ש

22:20 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1

 

שני  18.3

ספורט1 + ספורט1HD

21:25 יאן ריגנסבורג – גרויתר פורת (בונדסליגה 2)

23:55 באנפילד – גודוי קרוז

02:00 WWE- Monday Night RAW

 

שלישי 19.3

ספורט1 + ספורט1HD

שעה? חצאי גמר היורוקאפ, משחק 1

ספורטHD2

17:55 זניט קאזאן – גדאנסק, רבע גמר אלופות בכדורעף גברים,גומלין

ספורטHD3

18:55 פנרבחצ'ה-סקאנדיצ'י, רבע גמר אלופות בכדורעף נשים,גומלין

 

רביעי 20.3

ספורט1 + ספורט1HD

18:25 זניט – בלחאטוב, רבע גמר אלופות בכדורעף גברים, גומלין

21:35 גרמניה – סרביה (הכנה)

ספורטHD2

19:55 ריין נקר לוון – נאנט (שמינית גמר כדוריד אלופות)

ספורטHD3

18:55 ואקיפבנק איסטנבול – דינאמו מוסקבה, רבע גמר אלופות בכדורעף נשים, גומלין

21:00 (עד 04:30) טורניר מיאמי, טניס (נשים)

ספורטHD4

18:00 (עד 06:00) טורניר מיאמי, טניס (גברים)

 

חמישי 21.3

ספורט1 + ספורט1HD

16:50 קזחסטן – סקוטלנד (מוק' היורו, מחזור 1)

19:50 קוסובו – דנמרק (הכנה)  

21:35 חגיגה אירופית על גבי אוסטריה – פולין (מוק' היורו, מחזור 1)

23:45 סיכום היום במוק' יורו 2020

ספורטHD2

21:35 בלגיה – רוסיה (מוק' היורו, מחזור 1)

ספורטHD3

18:00 (עד 03:30) טורניר מיאמי, טניס (נשים)

ספורטHD4

18:00 (עד 06:00) טורניר מיאמי, טניס (גברים)

 

שישי 22.3

ספורט1 + ספורט1HD

18:50 בולגריה – מונטנגרו (מוק' היורו, מחזור 1)

21:35 חגיגה אירופית על גבי אנגליה – צ'כיה (מוק' היורו, מחזור 1)

23:45 סיכום היום במוק' יורו 2020

ספורטHD2

19:00 (עד 21:15) טורניר מיאמי, טניס (נשים)

21:35 אנגליה – צ'כיה (מוק' היורו, מחזור 1)

23:45 (עד 03:00) טורניר מיאמי, טניס (נשים)

04:30 (עד 06:30) טורניר מיאמי, טניס (נשים)

 

ספורטHD3

שעה? חצאי גמר היורוקאפ, משחק 2 **השעה תעודכן בהמשך

21:50 ארגנטינה – ונצואלה (הכנה, משחק החזרה של מסי)

ספורטHD4

18:00 (עד 21:00) טורניר מיאמי, טניס (גברים)

21:35 מולדובה – צרפת (מוק' היורו, מחזור 1)

23:45 (עד 05:00) טורניר מיאמי, טניס (גברים)

 

 

 

 

Check Also

חינוך פריזאי

  פסטיבל ברלין | פסטיבל ירושלים   חינוך פריזאי     בכורה ארצית – רק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.