יום חמישי , ינואר 23 2020
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

שיבוץ חסויות 15.3 – 9.3

שבת 9.3

ספורט1 + ספורט1HD

14:20 קריסטל פאלאס – ברייטון (כיאל)

16:50 חגיגה אנגלית על גבי סאותהמפטון – טוטנהאם

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 מנצ'סטר סיטי – ווטפורד

21:30 (עד 08:00) אינדיאן וולס, טניס (גברים)

ספורטHD2

13:30 גואנגז'ו R&F (זהבי וסבע) – דלִיֵין ייפאנג

16:20 דורטמונד – שטוטגרט

19:20 מיינץ – מנשנגלאדבך

21:20 (החל ב – 20:45) פ.ס.וו. איינדהובן – נאק ברדה

24:30 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1

03:00 שון פורטר – יורדניס אוגאס, איגרוף

ספורטHD3

11:55 אפיון בלדיספור – בשיקטאש (סל טורקי)

13:55 קלן – ארמיניה בילפלד (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי באיירן מינכן – וולפסבורג

20:15 (20:30 K.O) הפועל ק"ש – מכבי חיפה

22:45 (עד 08:00) אינדיאן וולס, טניס (נשים)

ספורטHD4

14:55 טרבזונספור (וואקמה) – אקהיסרספור

17:55 איסטנבול בשאקשהיר – פנרבחצ'ה

19:55 לקראת מחזור סיום העונה הסדירה בליגת העל

20:25 (20:30 K.O) הפועל חדרה-מכבי נתניה עם פריצות להפועל חיפה-הפועל רעננה       

24:15 קולון – ראסינג

02:25 (בין שבת לראשון) בוקה ג'וניורס – סן לורנסו

 

ראשון 10.3

ספורט1 + ספורט1HD

13:50 ליברפול – ברנלי

15:55 צ'לסי – וולבס

18:15 ארסנל – מנצ'סטר יונייטד

21:55 פיירנסה – פורטו

24:00 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1

24:30 ראלי מקסיקו (דחוי מ – 19:00)

ספורטHD2

09:30 (דחוי משבת ב – 19:00) ראלי מכסיקו

11:55 פנרבחצ'ה – באחצ'שהיר (כדורסל טורקי)

13:55 ברמינגהאם – אסטון וילה (צ'מפיונשיפ)

18:55 אנטוורפן (רפאלוב) – שרלרואה עם פריצות לאולימפיאקוס (נאתכו) – אריס סלוניקי

       (19:30)

21:30 (עד 06:30) אינדיאן וולס, טניס (גברים)

ספורטHD3

14:25 סט. פאולי – המבורג (בונדסליגה 2)

16:20 הופנהיים – נירנברג

18:50 האנובר – לברקוזן

21:00 ניו יורק סיטי – די סי יונייטד (רוני, MLS)

23:15 אטלנטה יונייטד – סינסינטי (MLS)

02:25 (בין ראשון לשני) אתלטיקו טוקומאן – ריבר פלייט

ספורטHD4

15:25 ויטסה – פיינורד

17:40 איאקס – פורטונה סיטארד

20:15 (20:30 K.O) בני סכנין – הפועל ב"ש

22:40 (עד 07:30) אינדיאן וולס, טניס (נשים)

 

שני  11.3

ספורט1 + ספורט1HD

17:55 טורק טלקום (לנדסברג) – אנדולו אפס (סל טורקי)

20:10 (20:30 K.O) מכבי ת"א – בני יהודה

02:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

18:55 גלאטסראי – אנטליאספור

22:10 בנפיקה – בלננסס

02:05 (בין שני לשלישי) דפנסה אי חוסטיסיה – באנפילד

ספורטHD3

21:20 דיסלדורף – איינטרכט פרנקפורט (טוואטחה)

23:30 (עד 05:30) אינדיאן וולס, טניס (נשים)

ספורטHD4

20:00 (עד 07:00) אינדיאן וולס, טניס (גברים)

 

 

 

שלישי 12.3

ספורט1 + ספורט1HD

20:00 (עד 05:00) אינדיאן וולס, טניס (גברים)

ספורטHD2

20:00 (עד 07:30) אינדיאן וולס, טניס (נשים)

ספורטHD3

00:10 פלמיירס – מלגאר (ליברטדורס)

02:25 (בין שלישי לרביעי) נסיונאל – אתלטיקו מיניירו (ליברטדורס)

ספורטHD4

17:55 דינאמו מוסקבה -קוצ'ינה צ'יביטנובה ,רבע גמר אלופות בכדורעף גברים

00:10 בוקה ג'וניורס – דפורטס טולימה (ליברטדורס)

02:25 (בין שלישי לרביעי) גרמיו – ליברטאד (ליברטדורס)

 

רביעי 13.3

ספורט1 + ספורט1HD

20:00 (עד 02:00) שמינית גמר אינדיאן וולס, טניס (גברים)

03:00 (עד 07:00) שמינית גמר אינדיאן וולס, טניס (גברים)

ספורטHD2

19:25 איאקס – זוולה (משחק השלמה)

00:10 סן לורנסו – ג'וניור (ליברטדורס)

02:25 (בין רביעי לחמישי) פלמנגו – קיטו (ליברטדורס)

ספורטHD3

18:55 גדאנסק – זניט קאזאן ,רבע גמר אלופות בכדורעף גברים

22:00 רבע גמר אינדיאן וולס, טניס (נשים)

03:00 רבע גמר אינדיאן וולס, טניס (נשים)

ספורטHD4

17:55 דינאמו מוסקבה – ואקיפבנק איסטנבול, רבע גמר אלופות בכדורעף נשים

21:25 קונליאנו – אזאצ'יבאשי ויטרה, רבע גמר אלופות בכדורעף נשים

00:10 קרוזיירו – דפורטיבו לארה (ליברטדורס)

02:25 (בין רביעי לחמישי) ריבר פלייט – פלסטינו (ליברטדורס)

 

 

חמישי 14.3

ספורט1 + ספורט1HD

19:45 חגיגה אירופית ע"ג דינאמו קייב – צ'לסי (שמינית גמר הליגה האירופית, גומלין)  

ספורטHD2

19:45 רד בול זלצבורג (דאבור) – נאפולי (שמינית גמר הליגה האירופית, גומלין)

21:50 ארסנל – רן (שמינית גמר הליגה האירופית, גומלין)

23:55 פניארול – סן חוסה (ליברטדורס)

01:55 אתלטיקו פראנאנסה – חורחה וילסטרמן (ליברטדורס)

03:55 אמלק – הוראקאן (ליברטדורס)

ספורטHD3

19:45 קרסנודאר – ולנסיה (שמינית גמר הליגה האירופית, גומלין)

22:00 רבע גמר אינדיאן וולס, טניס (גברים)

04:00 (בין חמישי לשישי) רבע גמר אינדיאן וולס, טניס (גברים)

ספורטHD4

19:45 דינאמו קייב – צ'לסי (שמינית גמר הליגה האירופית, גומלין)

21:50 אינטר – איינטרכט פרנקפורט (שמינית גמר הליגה האירופית, גומלין)

02:00 (בין חמישי לשישי) רבע גמר אינדיאן וולס, טניס (נשים)

 

שישי 15.3

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 היידנהיים – אוניון ברלין (בונדסליגה 2)

21:20 מנשנגלאדבך – פרייבורג

ספורטHD2

19:25 פנרבחצ'ה – סיבאספור

21:40 דונקסטר – בארנסלי (ליג 1)

ספורטHD4

20:00  2 רבעי גמר אינדיאן וולס, טניס (גברים)

03:30 (בין שישי לשבת) 2 חצאי גמר אינדיאן וולס, נשים

 

 

Check Also

בואו נדבר על זה: אווניו 5 – פרק הבכורה

   את פרק הבכורה של "אווניו 5 " אפשר להגדיר כך:   לא כל החלקים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.