יום שישי , נובמבר 15 2019
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 22.2 – 16.2

שבת 16.2

ספורט1 + ספורט1HD

14:25 ברייטון (כיאל) – דרבי (שמינית גמר הגביע אנגלי)

16:55 אסטון וילה – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ) עם פריצות  לווימבלדון – מילוול (שמינית גמר הגביע אנגלי)

19:20 ניופורט קאונטי – מנצ'סטר סיטי (שמינית גמר הגביע אנגלי)

ספורטHD2

06:00 (עד 08:00) תחרות שייט, אוסטרליה

10:30 ראלי שבדיה

13:55 היידנהיים – המבורג משולב עם אינגולשטאט (כהן) – בוכום (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי שטוטגרט – לייפציג

19:20 הרטה ברלין – ורדר ברמן

21:20 (החל ב – 20:45)  הרנביין – פ.ס.וו איינדהובן

ספורטHD3

 

14:55 אנדולו אפס – בשיקטאש, חצי גמר הגביע הטורקי (סל)

17:55 טורק טלקום (לנסברג) – פנרבחצ'ה, חצי גמר הגביע הטורקי (סל)

19:55 ברצלונה – טנריפה, חצי גמר הגביע הספרדי (סל)

22:25 חצי גמר הגביע הספרדי (סל)

24:30 קרבות וואן, תאילנד (ראשוני מ – 15:30)

ספורטHD4

15:45 (16:00 K.O) הפועל רעננה – הפועל ת"א             

18:05 (18:15 K.O) בני יהודה – הפועל חיפה עם פריצות למ.ס. אשדוד – בני סכנין

20:15 (20:30 K.O) מכבי ת"א – הפועל ק"ש

24:30 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1

 

ראשון 17.2

ספורט1 + ספורט1HD

14:50 בריסטול סיטי – וולבס (שמינית גמר הגביע האנגלי)

17:55 קסימפאשה – גלאטסראי

20:00 לקראת מכבי חיפה – הפועל חדרה

20:25 (20:30 K.O) מכבי חיפה – הפועל חדרה

22:40 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1

ספורטHD2

13:00 ראלי שבדיה

14:25 קיל – מגדבורג (כדוריד גרמני)

16:20 איינטרכט פרנקפורט (טאווטחה) – מנשנגלאדבך

18:50 לברקוזן – דיסלדורף

21:55 ספורטינג – בראגה

24:15 בוקה ג'וניורס – לאנוס

02:25 באנפילד – ריבר פלייט

ספורטHD3

14:55 בלקבורן – מידלסברו (צ'מפיונשיפ)

17:55 גמר הגביע הטורקי בכדורסל

20:20 גמר הגביע הספרדי בכדורסל

ספורטHD4

13:10 איאקס – נאק ברדה

15:25 קלאב ברוז' – גנק

18:55 אנטוורפן (רפאלוב) – אנדרלכט

21:30 מירוץ נאסקר דייטונה 500

 

שני  18.2

ספורט1 + ספורט1HD

21:20 צ'לסי – מנצ'סטר יונייטד (שמינית גמר הגביע אנגלי)

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:20 נירנברג – דורטמונד

02:05 (בין שני לשלישי) ראסינג – גודוי קרוז

 

שלישי 19.2

ספורט1 + ספורט1HD

 

רביעי 20.2

ספורט1 + ספורט1HD

18:50 סביליה – לאציו (ליגה אירופית, שלב הנוקאאוט, גומלין)

ספורטHD2

19:55 ריין נקר לוון – קיילצה (כדוריד אלופות)

24:55 (בין רביעי לחמישי) בוקה ג'וניורס – אתלטיקו טוקומאן

 

חמישי 21.2

ספורט1 + ספורט1HD

19:45 חגיגה אירופית על גבי  זלצבורג (דאבור) קלאב ברוז' (שלב הנוקאאוט, גומלין)                

21:50 חגיגה אירופית על צ'לסי – מאלמו (שלב הנוקאאוט,גומלין)

ספורטHD2

19:45 ארסנל  – באטה בוריסוב (שלב הנוקאאוט, גומלין)

21:50 אינטר –  ראפיד וינה (שלב הנוקאאוט, גומלין)

ספורטHD3

19:45 ויאריאל – ספורטינג ליסבון (שלב הנוקאאוט, גומלין)

21:50 דינאמו קייב – אולימפיאקוס (נאתכו, שלב הנוקאאוט, גומלין)

ספורטHD4

19:45 איינטרכט פרנקפורט – שחטיור דונייצק

21:50  בנפיקה – גלאטסראי (שלב הנוקאאוט,גומלין)

 

שישי 22.2

ספורט1 + ספורט1HD

14:00 הגרלת שמינית גמר הליגה האירופית

21:25 ורדר ברמן – שטוטגרט

ספורטHD2

14:00 (עד 16:00) החלקה על הקרח, אילת

21:35 ווסטהאם – פולהאם עם פריצות לקארדיף – ווטפורד

ספורטHD4

23:10 טונדלה – פורטו

 

 

 

 

Check Also

חינוך פריזאי

  פסטיבל ברלין | פסטיבל ירושלים   חינוך פריזאי     בכורה ארצית – רק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.