יום שני , אוגוסט 26 2019
Home / כללי / איך מרפאים לב שבור
איך מרפאים לב שבור, מאת גיא וינש

איך מרפאים לב שבור

ידיעות ספרים שאוהבים

לאחר הצלחת הספר שווה לך מאת דן אריאלי – ספר חדש בסדרת TED של הפסיכולוג גיא וינש:

איך מרפאים לב שבור

גיא וינש

אהבה היא משאת הנפש של כל אחת ואחד מאיתנו. כאשר מישהו שובר את לבנו, קשה לנו לחשוב על משהו אחר. לעתים קרובות אין לנו מה לעשות בקשר לכך ולא נותר לנו אלא להתבוסס בכאב הנורא, בצער ובגעגועים. שיברון לב יכול להימשך ימים, שבועות, חודשים ואפילו שנים.איך מרפאים לב שבור.jpg

ובכל זאת, בעוד שלא מצפים ממישהו שנשברה לו היד או הרגל לנהוג כאילו לא קרה דבר, מאנשים שלבם נשבר מצופה להמשיך לתפקד כרגיל למרות כאבם.

בין אם מדובר באהבה רומנטית שנגמרה ובין אם מדובר במוות של מישהו קרוב ויקר, שיברון לב הוא דבר נפוץ, אך עדיין אין לנו כמעט שום מושג כיצד להתמודד איתו. בתבונה ובחמלה מגלה לנו הפסיכולוג גיא וינש כיצד ישתפרו חיינו אם נבין טוב יותר את הכאב הרגשי המיוחד הזה.

וינש מפציר בנו לחשוב מחדש על הדרך שבה אנחנו מתייחסים לכאבי לב, ומציע עצות נבונות, מלאות חמלה ושנונות לשבורי הלב שבינינו. הלב שלנו אולי נשבר, הוא טוען, אבל זה לא אומר שגם אנחנו צריכים להישבר יחד איתו. יש באפשרותנו לתפוס שליטה על חיינו ועל רוחנו ולעלות על הנתיב שיוביל לריפוי. איך מרפאים לב שבור מעניק לנו ארגז כלים להתמודדות עם שיברון לב, כשהמטרה בסופו של דבר היא לצאת ממנו מחוזקים אל דרך חדשה.

גיא וינש הוא פסיכולוג מוסמך, סופר ומרצה, שספריו תורגמו ל-22 שפות. שיחת ה-TED שלו: Why We All Need to Practice Emotional First Aid זכתה לחמישה מיליון צפיות.

 

146 עמ' | 112 ₪ | כריכה קשה
 

Check Also

מתי ואיך היגרו הערבים והמוסלמים לארץ ישראל – כרך ב’

של מי האדמה הזאת? ***השקר הפלסטיני נחשף במחקר חדש*** רבקה שפק-ליסק מתי ואיך היגרו הערבים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.