שבת , ספטמבר 21 2019
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 14.9 – 8.9

 

שבת 8.9

ספורט1 + ספורט1HD

09:55 (עד 11:30 לערך) אליפות העולם במים פתוחים לנוער, אילת (מרוץ שליחים)

18:50 חגיגה אירופית על גבי שוייץ – איסלנד

21:35 חגיגה אירופית על גבי אנגליה – ספרד (ליגת האומות)

23:45 סיכום היום בליגת האומות

04:00 (בין שבת לראשון) שון פורטר – דני גארסיה (איגרוף)

ספורטHD2

05:50 (שבת בבוקר) ארגנטינה – גואטמלה (הכנה)

16:55 בלקפול – ברדפורד (ליג 1)

21:55 ספורט רסיפה – קרוזיירו

00:55 סאו פאולו – באהייה

שבת 8.9

ספורטHD3

15:30 (עד 19:45) מירוץ סוסים אסקוט

ספורטHD4

19:05 פלנסבורג – קיל (כדוריד גרמני)

21:35 אנגליה – ספרד (ליגת האומות)

 

ראשון 9.9 – ערב ראש השנה

ספורט1 + ספורט1HD

21:00 מירוץ נאסקר, אינדיאנפוליס

ספורטHD2

13:55 אוקספורד – קובנטרי (ליג 1)

15:50 אוקראינה – סלובקיה (ליגת האומות)

18:50 דנמרק – וויילס (ליגת האומות)

21:35 צרפת – הולנד (ליגת האומות)

ספורטHD3

20:25 איטליה – יפן (אליפות העולם בכדורעף)

ספורטHD4

14:25 האנובר – מינדן (כדוריד גרמני)

21:55 פלמיירס – קורינתיאנס

 

שני  10.9 – ראש השנה

ספורט1 + ספורט1HD

21:35 חגיגה אירופית על גבי פורטוגל – איטליה

23:45 סיכום היום בליגת האומות

03:00 WWE Monday Night RAW

ספורטHD2

18:50 רוסיה – צ'כיה (הכנה)

21:35 שבדיה – טורקיה (ליגת האומות)

ספורטHD4

21:35 פורטוגל – איטליה (ליגת האומות)

 

שלישי 11.9 – ראש השנה

ספורט1 + ספורט1HD

21:35 חגיגה אירופית על גבי ספרד – קרואטיה

23:45 סיכום היום בליגת האומות

ספורטHD2

21:50 אנגליה – שוייץ (הכנה)

03:20 ברזיל – אל סלבדור (הכנה)

ספורטHD3

21:35 בוסניה – אוסטריה (ליגת האומות)

ספורטHD4

21:35 ספרד – קרואטיה (ליגת האומות)

02:50 (בין שלישי לרביעי) קולומביה – ארגנטינה (הכנה)

 

רביעי 12.9

ספורט1 + ספורט1HD

19:55 ריין נקר לוון – ברצלונה (כדוריד אלופות)

21:55 סראגוסה – דפורטיבו לה קורוניה (גביע ספרדי)

ספורטHD2

20:55 אוסאסונה – ריוס (גביע ספרדי) משולב עם אלקורקון – אקסטרמדורה (גביע ספרדי)   

22:55 טנריף – קאדיס משולב עם קורדובה – חימנסטיק (גביע ספרדי)

ספורטHD4

14:55 צרפת – סין (אליפות העולם בכדורעף)

17:55 אוסטרליה – רוסיה (אליפות העולם בכדורעף)

20:25 ברזיל – מצרים (אליפות העולם בכדורעף)

 

חמישי 13.9

ספורט1 + ספורט1HD

20:55 נומנסיה – ספורטינג גיחון (גביע ספרדי) משולב עם אלבסטה – לוגו (גביע ספרדי)

22:55 אלצ'ה – גרנאדה (גביע ספרדי) משולב עם לאס פלמאס – ראיו מאחדהונדה (גביע ספרדי)

ספורטHD2

19:55 מגדבורג – קיל (כדוריד גרמני)

ספורטHD4

17:55 אוסטרליה – ארה"ב (אליפות העולם בכדורעף)

20:25 ברזיל – צרפת (אליפות העולם בכדורעף)

 

שישי 14.9

ספורט1 + ספורט1HD

21:20 דורטמונד – פרנקפורט (טוואטחה)

ספורטHD2

14:30 גואנגז'ו אברגראנדה – בייג'ין גואן

19:25 אוניון ברלין – דואיסבורג (בונדסליגה 2)

21:40 ברמינגהאם – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD3

16:55 סין – הולנד (אליפות העולם בכדורעף)

20:25 צרפת – מצרים (אליפות העולם בכדורעף)

ספורטHD4

21:25 קלאב ברוז' – לוקרן (בן הרוש)

 

Check Also

בלייז

פסטיבל סאנדנס – זוכה ציון לשבח על המשחק | סרטו של אית'ן הוק בלייז בכורה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.