לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 17.8 – 11.8
שבת 11.8
ספורט1 + ספורט1HD
14:20 ניוקאסל – טוטנהאם
16:50 חגיגה אנגלית על גבי ווטפורד – ברייטון (חמד וכיאל, מחזור הפתיחה)
18:55 סיכום היום באנגליה
19:20 וולבס – אברטון (פרמיירליג, מחזור הפתיחה)
22:00 חצי גמר טורניר רוג'רס קאפ, טניס
03:00 (בין שבת לראשון) חצי גמר טורניר רוג'רס קאפ, טניס
ספורטHD2
07:00 (שבת בבוקר) גלורי קיקבוקסינג, דנבר
13:55 דואיסבורג – בוכום (בונדסליגה 2)
16:50 האדרספילד – צ'לסי (פרמיירליג, מחזור הפתיחה)
19:25 דרבי – לידס (צ'מפיונשיפ)
22:00 אתלטיקו מדריד – אינטר (גביע האלופות)
24:55 באהייה – אמריקה מיניירו
ספורטHD3
16:50 פולהאם – קריסטל פאלאס (פרמיירליג, מחזור הפתיחה)
20:25 וולפסבורג – נאפולי (הכנה)
23:00 פורטו – שאבס (מחזור הפתיחה בפורטוגל)
ספורטHD4
14:30 שנגחאי – שנגחאי שנחואה
16:55 ק.פ.ר – שפילד יונייטד (צ'מפיונשיפ)
19:25 איאקס – הראקלס (מחזור הפתיחה בהולנד)
21:40 פ.ס.וו איינדהובן – אוטרכט (מחזור הפתיחה בהולנד)
ראשון 12.8
ספורט1 + ספורט1HD
15:25 דה חראפסחאפ – פיינורד (מחזור הפתיחה בהולנד)
17:45 ארסנל – מנצ'סטר סיטי (פרמיירליג, מחזור הפתיחה)
21:40 בשיקטאש – אקהיסרספור (כדורגל טורקי)
24:55 פלמיירס – ואשקו
ספורטHD2
15:20 ליברפול – ווסטהאם (פרמיירליג, מחזור הפתיחה)
17:55 מורירנסה – ספורטינג ליסבון (מחזור הפתיחה בפורטוגל)
22:50 ברצלונה – סביליה (הסופרקאפ הספרדי)
01:55 הוראקאן – ריבר פלייט (מחזור הפתיחה בארגנטינה)
ספורטHD3
15:20 סאותהמפטון – ברנלי (פרמיירליג, מחזור הפתיחה)
18:25 דורטמונד – לאציו (הכנה)
23:00 גמר טורניר רוג'רס קאפ
ספורטHD4
14:25 סנדהאוזן – המבורג (בונדסליגה 2)
16:55 בוקה ג'וניורס – טאז'רס (מחזור הפתיחה בארגנטינה)
18:55 שרלרואה – אנדרלכט (סייף)
21:20 פרנקפורט – באיירן מינכן (סופרקאפ גרמני)
שני 13.8
ספורט1 + ספורט1HD
21:25 קלן – אוניון ברלין (בונדסליגה 2)
03:00 WWE Monday Night RAW
ספורטHD2
18:00 (עד 24:00) טורניר סינסינטי, טניס
02:00 (עד 05:30) טורניר סינסינטי, טניס
שלישי 14.8
ספורט1 + ספורט1HD
20:55 א.א.ק אתונה – סלטיק (מוק' ליגת האלופות, גומלין)
ספורטHD2
14:30 בייג'ין גואן – דלִיֵין ייפאנג
21:40 לידס – בולטון (גביע הליגה)
03:40 (בין שלישי לרביעי) נסיונאל – סול דה אמריקה (גביע הסודאמריקנה)
ספורטHD3
20:55 פנרבחצ'ה – בנפיקה (מוק' ליגת האלופות, גומלין)
ספורטHD4
18:00 (עד 24:00) טורניר סינסינטי, טניס
02:00 (עד 05:30) טורניר סינסינטי, טניס
רביעי 15.8
ספורט1 + ספורט1HD
12:55 שנגחאי – גואנגז'ו R&F (זהבי)
19:05 ברצלונה – בוקה ג'וניורס (גביע ז'ואן גאמפר)
ספורטHD2
18:00 (עד 24:00) טורניר סינסינטי, טניס
02:00 (עד 05:30) טורניר סינסינטי, טניס
חמישי 16.8
ספורט1 + ספורט1HD
19:50 (20:00 KO) אפואל ניקוסיה – הפועל ב"ש (מוק' הליגה האירופית, סיבוב 3, גומלין)
22:00 (החל ב – 21:45) ברנלי – איסטנבול בשאקשהיר (מוק' הליגה האירופית, סיבוב 3, גומלין)
ספורטHD2
20:15 (20:30 KO) מכבי ת"א – פיוניק, מוק' הליגה האירופית, סיבוב 3, גומלין
01:25 (בין חמישי לשישי) בוטפוגו – נסיונאל (גביע הסודאמריקנה)
03:40 (בין חמישי לשישי) דפנסור – פלומיננסה (גביע הסודאמריקנה)
ספורטHD3
20:00 ראלי גרמניה
21:40 סנדרלנד – שפילד וונסדיי (גביע הליגה)
ספורטHD4
20:50 (21:00 KO) אטאלנטה – הפועל חיפה (מוקדמות הליגה האירופית, סיבוב 3, גומלין)
ספורטHD4
18:00 (עד 04:00) שמינית גמר טורניר סינסינטי, טניס
שישי 17.8
ספורט1 + ספורט1HD
21:40 ברמינגהאם – סוונזי (צ'מפיונשיפ)
ספורטHD2
16:30 בארסה TV
20:00 2 רבעי גמר טורניר סינסינטי, טניס
02:00 2 רבעי גמר טורני