יום שלישי , נובמבר 12 2019
Home / טלויזיה / הצלחה ל-יס לקראת “סיריס מאניה”
על הספקטרום-אוהד רומנו

הצלחה ל-יס לקראת “סיריס מאניה”

שבוע לאחר ההיסטוריה ב"טרייבקה":

"על הספקטרום" של yes תתמודד על פרס הסדרה הטובה ביותר ב"סירייס מאניה"- הפסטיבל היוקרתי ביותר בעולם לסדרות טלוויזיה

כמו כן, תתמודד "ככה זה", שיצרו דנה מודן ואסי כהן על פרס הסדרה הקומית הטובה ביותר; 

ככה זה, באדיבות יס

בשנה שעברה זכתה בפסטיבל הסדרה "כבודו"- סדרת המתח המצליחה של yes בפרס הראשון

***

פסטיבל 'סירייס מאניה', הנחשב לפסטיבל היוקרתי ביותר בעולם לסדרות הטלוויזיה, הודיע היום כי הסדרה החדשה של yes-"על הספקטרום", תתמודד בתחרות המרכזית בפסטיבל על פרס הסדרה הטובה ביותר. בנוסף, הסדרה החדשה "ככה זה", תתמודד גם היא על פרס הקומדיה הטובה ביותר.

 

כזכור, רק לפני שבוע עשתה "על ספקטרום" היסטוריה והיתה לסדרה הישראלית הראשונה אי פעם שהתקבלה להקרנה בפסטיבל "טרייבקה" היוקרתי בניו-יורק, מייסודו של רוברט דה-נירו. ההישג אף גדול יותר נוכח היותה של הסדרה מישראל לנציגה הזרה היחידה (!) שתשתתף בפסטיבל, לצד סדרות דוברות אנגלית בלבד.

 

פסטיבל 'סירייס מאניה', הנערך מדי שנה בפריז ומציג מאות סדרות טלוויזיה מרחבי העולם, יחל השנה ב- 27 לאפריל. הסדרה תתמודד מול סדרות חדשות מובילות מכל רחבי העולם כגון "רעיה אמריקאית", בכיכובה של אלישיה סילברסטון. בשנה שעברה זכתה במסגרתו "כבודו"- סדרת המתח של yes, ב"פרס הסדרה הטובה ביותר"- זכייה שעוררה עניין רב ברחבי העולם.

 

"על הספקטרום", שיצרו דנה אדיסיס ויובל שפרמן, ותעלה ב-yes בשבועות הקרובים, היא דרמה קומית בכיכובם של נעמי לבוב, ניב מג'ר ובן יוסיפוביץ', במרכזה בפעם הראשונה בטלוויזיה, צעירים על הספקטרום האוטיסטי, אשר חולקים יחד דירה במסגרת דיור מוגן בלב שכונות רגילות .דרך נקודת מבטם על החיים, נזכה לראות את עצמנו מזווית חדשה, שתוליד אולי ספקות לגבי העולם "הנורמלי" כמו שאנו רואים אותו: שלושת הצעירים הם עמית (בן יוספוביץ', כוכב "הבימה" העולה), אוטיסט בתפקוד גבוה שעדיין מנסה להבין איך נוסעים באוטובוס או איך מתנהלת קניה בסופר,  זוהר (השחקנית נעמי לבוב) בחורה יפהפייה עם לקות שכלית שעובדת בארומה, מחפשת אהבה, והכי היתה רוצה חבר "רגיל", ורון רון (ניב מג'ר, היוצר ואושיית הרשת) בחור עם אספרגר, אובססיבי לערוץ הקניות ולניקיון, המסתגר בבית. את הסדרה יצרו הבמאי יובל שפרמן והתסריטאית דנה אידיסיס, בהשראת אחיה הצעיר של דנה שהוא אוטיסט וחבריו. עוד משתתפים: אבי דנגור (אבי הזמר, מייקל) דור מוסקל (ערוץ הכיבוד) ורותי הולצמן (שוקלד, מנטה, מסטיק) שחוזרת למסך. מפיק: אודי סגל, סומיוקו הפקות

 

Check Also

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 15.11 – 9.11   שבת 9.11 ספורט1 + ספורט1HD 11:55 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.