יום שלישי , נובמבר 12 2019
Home / כללי / בואו נדבר על זה: האוס עונה 7 פרק 9

בואו נדבר על זה: האוס עונה 7 פרק 9

סוף סוף הגיע הרגע,  ודוקטור האוס פגש את אימה של קאדי.


הרגע שכל אדם בזוגיות טרייה חושש ממנו.


וכשבוחרים שחקנית בכירה כקנדיס ברגן לגלם את האמא של קאדי, ברור שהמפגש לא יהיה חלק.


ואכן, האמא של קאדי מתגלה כביץ’  לא קטנה, שמזלזלת בבחירות הרומנטיות של ביתה, ומוטרדת מכך שהיא אינה נשואה.  היא מגיעה לארוחת ערב לכבוד יום הולדתה של קאדי, ארוחה שבה נוכחים גם האוס ווילסון.


האוס דווקא  ניסה להתחמק מהארוחה, אבל האופציה השנייה-  ללכת לפסטיבל סרטים עם הפרוד הטרי וילסון-  גם היא לא נראתה לא מעניינת במיוחד.  ולכן הוא ניסה לבצע התחמקות כפולה משני האירועים,  עד שקאדי ווילסון דיברו ביניהם ועלו על המזימה שלו.


כדי למנוע טעויות החליטה קאדי להזמין גם את וילסון לארוחה,  והוא סבל בדיוק כמו האוס וקאדי מלשונה המצליפה של האמא האימתנית.


מזל שהאוס היה בסביבה, כי רק הוא מסוגל להכניס סם הרדמה לכוס המשקה של האמא של חברתו ולצאת מזה בשלום!


הבונוס המבדח היה גם הכנסת הסם לכוס המשקה של וילסון. מדוע? “חשבתי שתהיה הרבה יותר בכיין ומעצבן”-  מסביר האוס לוילסון,  רגע לפני שראשו של המסומם צונח על השולחן.


אבל סוף טוב הכל טוב-  אימה של קאדי מבינה,  שהאוס אוהב מאוד את ביתה ונותנת לו את ברכת הדרך,  האוס זוכה לאהדת קאדי ו-וילסון,  ואפילו מצליח לארגן לעצמו ערב חופשי, עם ויסקי, פופקורן ו”עקרות הבית האמיתיות של ניו ג’רזי”,  בדיוק כפי שרצה.


עלילת המשנה המעניינת,  שפתרה את אחת התעלומות הנמשכות של העונות האחרונות,  עסקה בדוקטור טאוב.  במחלקת השיווק של בית החולים החליטו, שלטאוב יש את הפרצוף המהימן ביותר, והחליטו למרוח אותו על שלטי חוצות ענקיים ברחבי ניו ג’רזי והקמפוס של פרינסטון.


זה מאוד מצא חן בעיני אשתו , שהחלה לעשות עימו יותר ויותר סקס.  רק שטאוב,  במקום להיות מרוצה,  המשיך להיות מוטרד מהחבר האינטרנטי של אשתו,  והבין שהיא והוא בעצם לא ממש אוהבים עוד אחד את השנייה, ולא מאושרים.


הנישואים הנמשכים שלהם,  למרות הבגידות הרבות מצידו, הם תולדה של נוחות והרגל.  וכך החליט הזוג הרגוע אך הממש לא מאושר להתגרש.


התעלומה הרפואית כללה הפעם אדם, שזינק מעל פסי רכבת כדי להציל אישה,  מה שמייד גרר אצל האוס את ההשערה שמשהו לא בסדר במוח שלו.  כי אנשים לא באמת אמורים להתנהג כמו גיבורים.


האוס טעה במקרה הזה,  אבל כמעט כמו תמיד איבחן נכון את הבעיה הרפואית, בסופו של דבר-  סיבוך של מחלת אבעבועות הרוח.

Check Also

הוואי חמש אפס עונה 9

העונה התשיעית של סדרת האקשן הפופולארית     יותר מ-10 מיליון צפו בממוצע בעונה התשיעית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.